Головна НОВИНИ Продовжено карантин в Україні до 22 травня. Про зняття обмежень з діяльності нотаріусів, адвокатів, аудиторів та припинення самоізоляції адвокатів віком старше 60 років не повідомляється.

Продовжено карантин в Україні до 22 травня. Про зняття обмежень з діяльності нотаріусів, адвокатів, аудиторів та припинення самоізоляції адвокатів віком старше 60 років не повідомляється.

 

На Урядовому порталі

https://www.kmu.gov.ua/news/premyer-ministr-denis-shmigal-predstaviv-poetapnij-plan-znyattya-obmezhen

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль представив поетапний план зняття обмежень, згідно якому було заплановано, зокрема, зняття обмежень з діяльності нотаріусів, адвокатів, аудиторів.

04 травня на Урядовому порталі опубліковано повідомлення, що кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні Уряду 4 травня.

Текст постанови КМУ не наводиться.

Повідомляється, що серед запланованих послаблень є наступні: відкриття парків, скверів, зон відпочинку, перукарень, салонів краси, літніх майданчиків кафе і ресторанів. Також Уряд розглядає можливість дозволити роботу закладів громадського харчування на виніс, оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами (окрім зон розваг та фудкортів у ТРЦ); роботу закладів побутового обслуговування, музеїв, бібліотек, а також тренування спортивних команд на закритих базах тощо.

Про зняття обмежень з діяльності нотаріусів, адвокатів, аудиторів та припинення самоізоляції з адвокатів віком старше 60 років не повідомляється.